Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Запрошуємо взяти участь у фотокурсі студентки-журналістки ЧНУ Єви Кравчук

Магістрантка-журналістка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, фотографиня, фіналістка Всеукраїнських фотоконкурсів, фрилансерка Єва Кравчук організувала онлайн-фотокурс.

Під час відеозустрічей усі охочі зможуть дізнатися про те, як напрацювати свій стиль у фотографії, знайти підхід до моделі, обрати техніку для різних жанрів фотографії, а також — переглянуть роботи провідних фотографів, щоб отримати порцію натхнення та відшукати щось корисне для творчості.

Учасники отримуватимуть домашні завдання після кожного заняття, а всі практичні моменти вони зможуть e будь-який час обговорити з тренеркою.

Наприкінці курсу кожен практикант отримає від Єви Кравчук запрошення на фотосесію. Для продовження навчання з фотографинею можна буде зустрітися особисто після завершення карантину. Також після проходження онлайн-курсу учасники отримають сертифікати.

Курс безоплатний. Заняття відбуватимуться в понеділок і суботу о 12:00, починаючи з 20 квітня. Усього фотокурс складатиметься з 10-ти уроків.

Для участі потрібно доєднатися до вебінару за покликанням на програму «ZOOM»: zoom.us/j/8522177542

афиша 1

Джерело: cdu.edu.ua - Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького