Шаблоны для Joomla 3 здесь

Шановні колеги!

Карантин – прекрасна можливість провести час з максимальною користю для самоосвіти і професійного розвитку. Зараз надзвичайно важливим є дотримання інформаційної гігієни. Черпайте інформацію з офіційних джерел, менше проводьте часу в соціальних мережах, перенасичених «диванними спеціалістами». Тримайте руку на пульсі інформаційного простору відповідально й з розумом.

Пропонуємо Вашій увазі актуальний вебінар "Як організувати віддалену роботу колективу університетської бібліотеки в умовах невизначеності?", організований науково-технічною бібліотекою Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна та Секцією університетських бібліотек ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

Тільки разом, підтримуючи один одного, ми повернемося після карантину на роботу урівноваженими, психологічного здоровими та ще й підкріпленими професійними знаннями.