Интернет-магазин nachodki.ru

Шановні користувачі наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича!

Дорогі друзі! Ми усі з нетерпінням очікуємо на скасування карантинних заходів в Україні, запроваджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Наукова бібліотека продовжує перебувати на карантині й працювати у дистанційному режимі з частковим послабленням режиму обслуговування користувачів.

Відповідно до наказу в. о. ректора Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького від 21.05.2020 № 92 Черевка О. В. «Про чергування під час карантину з 22 травня по 22 червня 2020 року» та зважаючи на пов’язані з навчальним процесом потреби користувачів: підписання обхідних листів, видачу та прийом літератури, повідомляємо, що з 02.06.2020 року відновлено діяльність центрального абонементу (навч. корп. № 3), абонементів філологічної (гуртожиток № 5) та фізико-математичної літератури (гуртожиток № 3).

З метою уникнення нової хвилі хвороби звертаємося до користувачів з проханням дотримуватися при особистому відвідуванні наукової бібліотеки протиепідемічних заходів: використовувати захисну маску, рукавички, дезінфікуючий засіб та дотримуватися соціальної дистанції. Книги, які користувач повертає до бібліотеки, повинні знаходитися в одноразовому пакунку. Дякуємо за розуміння!

(0472) 37-30-92 – заступник директора Пономаренко Вікторія Володимирівна

(0472) 37-12-54 – завідувач відділу обслуговування Мальована Любов Миколаївна

(0472) 54-19-82 – бібліотекар 1-ї категорії абонементу фізико-математичної літератури Чупанова Ірина Миколаївна

(0472) 54-06-47 – провідний бібліотекар абонементу філологічної літератури Свистун Вікторія Володимирівна