Шаблоны для Joomla 3 здесь

Пропонуємо долучитися до участі у Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

У час постійних змін та невпевненості у наступному дні, найкраще, що можна зробити – це подивитися в очі невідомості та почати змінюватися разом зі світом.

2 липня 2020 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд організовує свій традиційний літній захід — Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Інформаційні партнери — Громадський простір та Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян.

Цього року формат заходу адаптується під сучасні реалії та перейде в онлайн. Віртуальний ярмарок Culture: Reload –– це простір для роздумів, рефлексій та уяви.

Як ми можемо розвивати стійкі креативні проєкти?

Як ми можемо достукатись до нових аудиторій?>

Як можемо обмінюватись досвідом на міжнародному рівні?

Як можемо підготуватись до невизначеного майбутнього?

Ці питання лежать в основі віртуального ярмарку, головна мета якого познайомити вас із грантовими можливостями, а також стимулювати бути сміливими, гнучкими та відкритими у ваших ідеях. Незалежно від того, чи стосується це використання нових бізнес-моделей та можливостей фінансування, створення нових партнерств або запозичення методів роботи з інших секторів. Дуже часто найкращий спосіб розвиватися — це вивчення несподіваного.

З чого буде складатися захід 2 липня?

◊ Панельні дискусії щодо менеджменту культурних проєктів, майбутнього креативних індустрій та міжнародного досвіду українських заявників.

◊ Презентації актуальних грантових програм для українських заявників («Креативна Європа», Український культурний фонд, «House of Europe», Вишеградський Фонд, Український Інститут, Посольство США в Україні, «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Міжнародний фонд «Відродження», Zagoriy Foundation та інші).

◊ Консультації з представниками грантодавців

◊ Інформаційна сесія конкурсу проєктів Представництва ЄС в Україні «Посилення ролі громадянського суспільства для кращого управління, прав людини та культури», Лот 2 Визнання ключових стейкхолдерів в сфері культури (громадянське суспільство, місцева влада, інші органи державної влади) як рушіїв локального розвитку.

Але це ще не все! Упродовж всього липня кожного дня на платформі Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури Culture: Reload будуть публікуватися статті / подкасти / дискусії / відео, щоб розбурхати вашу уяву, змусити мислити нестандартно та ставити питання собі та світу навколо. Крім того, у вас буде можливість долучитися до закритої групи у Facebook для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів вашої мрії.

Як відвідати віртуальний ярмарок?

✅ Необхідно обов'язково зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

✅ Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події

Зареєструватися можна до 26.06.2020 включно.

Технічні деталі доступу до заходу та платформи Ярмарку, а також повну програму всі зареєстровані отримають у червні 2020 року