Електронні ресурси вільного доступу

Шановні користувачі! Електронні ресурси Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького оновлюються на постійній основі актуальною та корисною інформацією. Оскільки, сьогодення із здорових міркувань, дещо обмежує наші дії, навчанню та розвитку це не заважає. На сторінках сайту Наукової бібліотеки, Ви можете ознайомитись із розділом "Електронний читальний зал". Його наповнення представляє перелік посилань на різноманітні інформаційні ресурси, які стануть Вам у пригоді. Підрозділ "Електронні ресурси вільного доступу" оновився! Перелік нових посилань:

• Бібліотека оригіналів та перекладів творів світової літератури – перелік посилань на українські та закордонні онлайн-бібліотеки із вільним доступом.
  • "Відкрита книга" – безкоштовна електронна бібліотека класики української та світової літератури.
  • Поетика – це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. Щодня близько 80 читачів блукають віртуальними залами нашої електронної бібліотеки. Створюється вона на неприбуткових засадах групою волонтерів, яка на цей момент складається з Романа Косаренка, Юрія Мачухи та Петра Гринюка.
  • Електронна бібліотека української літератури – уможливлює вільний і безкоштовний доступ до електронних текстів української літератури всім зацікавленим читачам, особливо студентам поза межами України, де доступ до текстів української літератури обмежений. В майбутньому, якщо дозволять на це фінанси, бібліотека включатиме не лише тексти української літератури, але й англомовні переклади, біографії і бібліографії авторів у двох мовах, історії літератури і інші документи і матеріяли корисні для студентів української літератури. На разі, обмежений бюджет бібліотеки дозволяє лише скромний проєкт електронного видання клясиків української прози.
  • ПАН БІБЛІОТЕКАР – блоґ про бібліотечну справу та інформаційні технології.

Повний перелік посилань доступний у підрозділі "Електронні ресурси вільного доступу"

lnk