Шаблоны Joomla 3 тут

Шановні колеги!

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України продовжує розвивати онлайн-проєкт «Дистанційна самоосвіта бібліотекарів»

Пропонуємо вам для ознайомлення презентацію «Онлайн-ресурси для самоосвіти фахівців освітянських бібліотек»

Онлайн-проєкт створений із метою сприяння підвищенню фахового рівня працівників мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України. Колеги із Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України запрошують долучатися до проєкту, надіславши власні матеріали Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., які стануть у пригоді фахівцям бібліотечно-інформаційної сфери.

Також, до вашої уваги пропонується анотований рекомендаційний бібліографічний список «Оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів в умовах Нової української школи», підготовлений фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.

Бажаємо успіхів у навчанні та міцного здоров’я!