nachodki.ru интернет-магазин

І знову дарунки!

photo 2020 11 24 16 41 45

Уже не вперше наша книгозбірня отримує в дар цінні книжкові дарунки від відомого черкаського археолога, педагога, краєзнавця, кандидата історичних наук, давнього друга бібліотеки Тетяни Миколаївни Нераденко. Подаровані видання «Археологія України» і «Молюхів Бугор: розкопки і романтика» обов’язково займуть гідне місце у фондах нашої бібліотеки і стануть в пригоді для навчальних і наукових розвідок викладачів та студентів університету.

Авторка навчально-методичного видання «Археологія України» подає у книзі експериментальну навчальну програму діяльності секції археології, яка працює в складі відділення історії Малої академії наук України. Загалом ця книга умовно складається із декількох частин: «Навчальної програми», «Додатків», де Т. М. Нераденко фокусує увагу читачів на «Матеріальних комплексах археологічних культур України» й подає вичерпну за змістом біографічну довідку про «Дослідників археології України минулого і сьогодення». Фундаментальний «Ілюстрований словник-довідник», спрямований на допомогу педагогам та учням Малої академії наук України, цілісно доповнює працю, покликану підвищувати статус позашкільної освіти в Україні.

Захоплива романтика експедицій учнівських археологічних розкопок, цікаві факти про виявлені унікальні знахідки, які дозволили зробити важливі наукові відкриття та розгадати багато таємниць поселення періоду неоліту та енеоліту «Молюхів Бугор» цікаво описані у подарованому авторкою виданні «Молюхів Бугор: розкопки і романтика».

Колектив наукової бібліотеки висловлює щиру вдячність Тетяні Миколаївні за подаровані книги і зичить їй міцного здоров’я, творчого натхнення та нових відкриттів!