Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Цінне поповнення фондів

photo 2020 11 25 14 58 08

Днями наша книгозбірня збагатилась черговим книжковим дарунком: науковими виданнями з історичної тематики та випусками «Вісника Київського державного лінгвістичного університету. (Серія: Історія, економіка, філософія)».

Такому цінному поповненню бібліотечних фондів ми завдячуємо науковцям Юрію Іларіоновичу Терещенку та Тетяні Сергіївні Осташко. Хочеться відзначити, що підбірка подарованих книг тісно пов’язана з науковою діяльністю дарувальників.

Ю. І. Терещенко – доктор історичних наук, академік Української академії історичних наук, почесний краєзнавець України, – працює в Київському державному лінгвістичному університеті, де очолює кафедру Історії України та зарубіжних країн. Юрій Іларіонович є головним редактором подарованих випусків «Вісника Київського державного лінгвістичного університету. (Серія: Історія, економіка, філософія)».

Т. С. Осташко – провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, кандидат історичних наук. Свою наукову діяльність вона присвятила дослідженню історії визвольних змагань в Україні 1917 – 1923 рр. Про славну сторінку історії України – період Української революції та визвольних змагань – і йде мова в подарованих книгах.

photo 2020 11 25 14 58 02

Спогади Миколи Чеботаріва та Ісака Мазепи – активних учасників визвольних змагань 1917 – 1923 рр. – містять розповідь не лише про маловідомі факти української історії ХХ ст., а й дають можливість ближче і яскравіше відчути атмосферу тих років. Нариси та поезії Євгена Маланюка присвячені бойовим діям та військовим діячам Армії УНР. Цінними є також праці істориків, а саме, праці Дмитра Дорошенка «Історія України 1917 – 1922 рр.» та Миколи Капустянського «Похід українських армій на Київ-Одесу в 1919 році».

Колектив наукової бібліотеки висловлює щиру вдячність за отримані в дарунок цінні видання. Вони займуть гідне місце у фондах нашої бібліотеки та будуть запропоновані для користування не лише студентам та викладачам Інституту міжнародних відносин, історії та філософії, але й усім, хто цікавиться історією України.

Відділ комплектування та наукової обробки документів

Перегляди: 250

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua