Статьи и обзоры nachodki.ru

Уклінна вдячність спонсорам

Днями у нашій бібліотеці відбулася на перший погляд абсолютно прозаїчна подія, котра мала свою передісторію. Упродовж кількох років над бібліотечним корпусом нависав крислатий старий клен, й відтак постійним був ризик, що це трухляве дерево під час поривів вітру може впасти й завдати непоправної шкоди приміщенню. На жаль, в університеті не виявилося відповідної техніки чи коштів, аби залагодити вказану проблему очевидних ризиків.

Дирекція книгозбірні звернулася за допомогою до наших традиційних спонсорів – СТОВ «Чапаєвське»(с. Благодатне Золотоніського району). Це потужне підприємство очолює давній друг нашої бібліотеки, відомий аграрій, пошанований Золотою зіркою Героя українського народу Анатолій Васильович Марченко.

Для виконання робіт було надіслано аж три одиниці потужної техніки (автомобіль «Камаз», трактор з дереводробилкою і телескопічний навантажувач «Маніту», а також 5 працівників. Дуже оперативно дерево було звалено, подріблено й вивезено. Загальна вартість виконаних робіт становила понад 5 тисяч гривен.

• DSC_8170
  • DSC_8173
  • DSC_8175

Дирекція наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вдячна працівникам СТОВ «Чапаєвське» та його очільнику А. В. Марченку за цінну шефську допомогу. Хай щедрою буде ваша хліборобська нива, дні наповнені новими звершеннями, радістю, щастям і здоров’ям.

Г. М. Голиш, директор НБ ім. М. Максимовича