Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Статьи и обзоры nachodki.ru

Цінне поповнення

Бібліотечний фонд Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича поповнився цікавою, корисною науково-популярною книгою «Розповіді про тварин та їх назви». Її авторами є Кирило Булаховський (філолог з Одещини) та Максим Гаврилюк (директор ННІ природничих та аграрних наук, кандидат біологічних наук). Видання дуже гарне, яскраве і цікаве, а головне дуже змістовне текстовим і ілюстративним матеріалом. Також вражає чудовий дизайн книги та висока якість друку.

Гортаючи сторінки цього видання, можна побачити роботи відомих натуралістів і живописців. У книзі йдеться не лише про тварин як живих істот, а й про їхнє місце в культурі людства. Задля цього автори розповідають про тварин не лише з погляду зоології, а й розглядають крізь призму лінгвістики, історії, фольклору та художньої літератури.

Ця книга буде цікавою всім, хто цікавиться світом тварин і хоче знати про нього якомога більше цікавих та рідкісних фактів.

1234

Перегляди: 217

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua