Диплом переможця у номінації «Краща книга місцевого автора»

Краєзнавча діяльність відомого на теренах Черкащини журналіста, історика і публіциста Григорія Михайловича Голиша цими грудневими днями була досить високо оцінена і отримала належне визнання. Яскравим підтвердженням цьому стало нагородження Дипломом переможця обласного огляду-конкурсу видавничих організацій у номінації «Краща книга місцевого автора» директора наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, кандидата історичних наук, доцента, лауреата краєзнавчих премій ім. П. Тронька, М. Максимовича та М. Пономаренка – Григорія Михайловича Голиша за працю «Дмитро Лисун: від Гірників до Плешканів: документальна повість, спогади / автор- упорядник Г. М. Голиш; переднє слово В. А. Ющенко. - Черкаси: Вертикаль, 2020. -270 с.

Розлогий життєпис автора про відомого аграрія, новатора Дмитра Олександровича Лисуна, викладений у книзі, вражає глибокою подачею матеріалу, характеризується грунтовністю опрацьованих архівних документів та спогадів. Дмитро Олександрович ще за життя зажив звучної слави керівника від Бога й полум’яного патріота України. Це повість-реквієм про одного з кращих синів України й гордість Шевченкового краю.

Ця книга вийшла накладом у 1000 примірників і вже поповнила фонди усіх провідних публічних та університетських бібліотек України, з’явилася на полицях бібліотек усіх міст та об’єднаних територіальних громад Черкащини.

Колектив наукової бібліотеки від щирого серця вітає Григорія Михайловича з високою нагородою бажає міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків!