Шаблоны для Joomla 3 здесь

А Ви знали? «Велику українську енциклопедію» відтепер можна читати онлайн

Сайт позиціюється організацією як універсальна науково-популярна мультимедійна енциклопедія з ілюстративним матеріалом (світлини, карти, схеми, графіки, діаграми, креслення, малюнки, рисунки), а також аудіо та відео.

Основну мету створення енциклопедії на сайті установи формулюють так: «подати для найширшого читацького загалу в стислій і доступній формі системний набір сучасних достовірних наукових відомостей з усіх галузей людських знань у зручному для користування форматі, адекватному модерному розвиткові інформаційних технологій».

В «Енциклопедичному видавництві» зазначили, що статті е-ВУЕ — це авторські рубриковані ілюстровані лонґріди з елементами інклюзії: адже на порталі розміщуються зокрема й аудіо версії статей для людей із порушеннями зору.

Наразі оцифровано невелику частину матеріалу енциклопедії. Портал містить чотири рубрики: «Персоналії», «Природа», «Цивілізація», «Галузі знань».

Організатори також запрошують усіх охочих долучитися до створення статей: на сайті є форма для подачі на авторство.