Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны для Joomla 3 здесь

ХІ Міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: метаморфози навчального дизайну»

11Conf4

До уваги викладачів інформаційно-бібліотечних дисциплін закладів вищої освіти, керівників бібліотек, тренерів та координаторів регіональних тренінгових центрів ОУНБ, сучасних бібліотекарів ‒ активістів Української бібліотечної асоціації, усіх небайдужих до проблем бібліотечної освіти!

ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує про проведення ХІ Міжнародної конференції «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: метаморфози навчального дизайну», що відбудеться 3 – 4 березня 2021 р. у форматі онлайн.

Плануємо відшукати спільні точки позиціонування фахової освіти та наше місце у концептуальній моделі вищої освіти, що запропонована у проєкті Стратегії розвитку вищої освіти України на 2021 – 2031 роки. А також розглянемо коло питань з бібліотечної практики, що впливають на формування змісту підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, їхньої безперервної освіти.

Сподіваємося в онлайн-форматі спільними зусиллями відтворити позитив і енергію Славського та надихнутися спілкуванням! Для того, аби конференція стала потужним творчим мотиватором для її учасників, запрошуємо вас долучитися до формування її програми, визначення кола питань для обговорення і практичного опрацювання. Пропонуйте спікерів та форми проведення заходів конференції. Будьте активними!

Більше інформації на сайті УБА - сайт УБА

Перегляди: 216

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua