Шаблоны Joomla здесь

Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі»

Запрошуємо студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького взяти участь у Міжнародному фотоконкурсі «Ми – люди Землі» протягом 12 лютого — 15 травня 2021 року.

Захід проводитиметься з метою розвитку дитячої та юнацької творчості, а також покращення екологічної ситуації у світі.

Фотоконкурс відбудеться з нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, згідно з умовами проведення, що додаються.

Організаторами Фотоконкурсу виступили Міжнародний культурний центр «Сяйво» і Міжнародна школа «Меридіан» за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, НЦ «Мала академія наук України», Київського міського центру сім‘ї «родинний дім» та Project Central (США).

Мета Фотоконкурсу — сприяти самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської екосвідомості, збереженню Всесвіту та навколишнього середовища, формуванню національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства.

Конкурсні роботи розглядатиме та оцінюватиме компетентне журі. Переможців та активних учасників буде нагороджено цінними подарунками, а саме: планшетами, бездротовими навушниками, фітнес-браслетами та канцелярським приладдям відповідно до 3-х категорій (перша категорія: учні 5-8-х класів; друга категорія: учні 9-11-х класів; третя категорія: студентська молодь).

Заявка на участь у Фотоконкурсі за посиланням. Крайній термін подання конкурсних робіт 15 травня 2021 року.

Результати конкурсу будуть оголошені 25 травня 2021 року у фейсбуці та на сайті Міжнародного культурного центру «Сяйво».

Кращі роботи будуть розміщені на порталі «Музейна планета».

Урочисте нагородження переможців та номінантів Фотоконкурсу відбудеться на початку червня, а дата буде оголошено у фейсбуці та на сайті Міжнародного культурного центру «Сяйво».

Координатор Фотоконкурсу — Інна Канюка, моб. тел. 066-320-05-36, Галина Коломоєць, моб. тел. 097-842-32-67.

FOROKONKURS 2021 AFIS 01 725x10242

Умови проведення Міжнародного фотоконкурсу «Ми – люди Землі» з нагоди святкування Всесвітнього дня Землі та вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

Завдання Фотоконкурсу

• Художньо розкрити проблему національної екологічної культури та свідомості в сучасному суспільстві за допомогою мистецтва фотографування.
  • Привернути увагу людства до надзвичайної екологічної ситуації в світі.
  • Спонукати суспільство до збереження природних ресурсів та цінування осередків навколишнього середовища.

Пріоритетні напрямки Фотоконкурсу

• Технології та довкілля.
  • Природні ресурси та Планета.
  • Сім’я, природа, культура.
  • Я — екосистема.
  • Промисловість та навколишній світ.
  • Зелена ера.
  • Гармонія: тіло, душа, природа.

Вимоги до конкурсних робіт Фотоконкурсу

• На Фотоконкурс подаються самостійно підготовлені конкурсні роботи, а саме власноруч зроблені світлини з авторською назвою за пріоритетними напрямками Фотоконкурсу та описи зображення цієї ж світлини (есе, твір-роздум, вірш, проза).
  • Одна конкурсна робота може мати одного автора.
  • Один автор може подати до 3-х конкурсних робіт за різними пріоритетними напрямками.
  • Подати заявку на Фотоконкурс необхідно за посиланням не пізніше 15 травня 2021 року, прикріпивши конкурсну роботу.
  • За бажанням розмістити конкурсну роботу на персональній сторінці в соціальних мережах з хештегом #earthpeopleua.
  • онкурсна робота виконується до таких умов: світлина зроблена у період чинності фотоконкурсу (12.02.2021 – 15.05.2021), не містить фільтрів фоторедакторів та додаткових оформлень (рамок, надписів); знято на камеру від 5 мегапікселів; збережено у форматі файлів JPEG розміром не менше 2500 РХ по довгій стороні; – текст опису друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1,5, кегель 14, аркуш формату А4 (до 3-х сторінок), поля: ліве — 30 мм, праве —10 мм, верхнє — 20 мм, нижнє — 20 мм.
  • Конкурсна робота автора буде розглядатися за умов дотримання вимог конкурсу та 100% виконання завдання (світлина, назва світлини, опис, вчасне заповнення заявки за посиланням).
  • Автор має надати згоду на обробку своїх особистих персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VІ та в рамках подальшої співпраці.
  • Подані на Фотоконкурс роботи не повертаються.
  • Крайній термін подачі конкурсних робіт: 15 травня 2021 року, 18:00 (за київським часом).
  • Оголошення переможців: Результати конкурсу будуть оголошені після закінчення термін конкурсу у фейбуці та на сайті Міжнародного культурного центру «Сяйво».
  • Кращі роботи будуть розміщені на порталі «Музейна планета».
  • Нагородження переможців та номінантів відбудеться в м. Києві (про час та місце буде повідомлено пізніше).