Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

nachodki.ru интернет-магазин

Кращі освітяни 2020 року!

photo 2021 02 26 16 42 30

Читачі та дописувачі Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта» відзначили 60 кращих освітян 2020 року з різних регіонів України. Це відомі науковці, ректори закладів вищої освіти, директори шкіл та керівники закладів позашкільної освіти, творчі педагоги та успішні управлінці.

photo 2021 02 19 09 33 28

А серед них і представники професорсько-викладацького складу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та імениті краяни.

three

Велелюдна освітянська спільнота вітає номінантів на звання «Кращий освітянин року», у якій вже кілька років поспіль ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, професора Олександра Володимировича Черевка визнано лауреатом відзнаки «Засвіти вогонь» за сподвижництво у впровадженні інноваційних програм підготовки сучасних фахівців на основі прогресивних ідей, знань і технологій та наукового забезпечення розвитку освіти.

За цикл нарисів про освітян-лідерів громадської думки, лауреатом відзнаки «Малиновий дзвін душі», став директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, доцент Григорій Михайлович Голиш.

Авторитетною нагородою удостоєно і ветерана педагогічної праці, вчителя фізичного виховання з села Благодатне Золотоніського району Черкаської області Бориса Артеменка за збірку поезій «Монолог душі», який став лауреатом відзнаки «Залиш мені в спадщину думку найвищу».

Переможців визначали у номінаціях: «Народ мій завжди буде», «Лиш Храм збудуй», «Засвіти вогонь», «Малиновий дзвін душі», «Залиш мені в спадщину думку найвищу» за актуальні наукові дослідження, публікації їх результатів у виданнях, що входять до найавторитетніших наукометричних баз даних, творчі пошуки й здобутки у розбудові освітянських закладів.

Вітаємо лауреатів престижної відзнаки та бажаємо подальших професійних успіхів і високих звершень на освітянській ниві.

Перегляди: 271

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua