Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Здесь нашел интересный обзор

У ЧНУ створили календар для розвитку критичного мислення в дошкільнят

ee60eca0c7297611

Календар для розвитку критичного мислення у дітей старшого дошкільного віку створила доцентка кафедри дошкільної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталія Степанова.

Усе для того, щоб навчити дітей краще опанувати будь-яку інформацію.

Роботу над збірником розпочали ще у 2018 році. Тоді готували студентку на конкурс, і робота отримала позитивні відгуки. Тож вирішили продовжувати дослідження.

«Ось буквально з тижня на тиждень вийде наш посібничок, який уже буде грифований і вже буде у вигляді справжнього посібника з кольоровими ілюстраціями для наших вихователів, які можуть використовувати його в освітньому процесі».

За словами завідувачки кафедри дошкільної освіти ЧНУ Інни Ніколаєску, в університеті дисципліну критичного мислення викладають два роки. З цього семестру в освітньому процесі будуть опрацьовувати посібник Наталії Степанової.

Якомога раніше потрібно приділити увагу опануванню критичного мислення у дітей, вважає психологиня Сабіна Раджабова. Адже інформаційне навантаження збільшилося.

«Для того, щоб дитина могла критично мислити, треба певні запитання їй ставити, щоб вона думала, напружувалась, шукала відповідь. Це не так просто. І такі методичні матеріали повинні полегшити вихователям їхню роботу».

Нині окремого навчального предмета з критичного мислення у закладах дошкільної освіти немає, зауважила вихователька Наталія Дяк. Тому їхня мета щодня розвивати це у формі гри. Якщо вони отримають цей календар, то готові працювати за ним.

Детальніше у відеосюжеті «UA: Черкаси»:

Перегляди: 251

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua