Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Скористайтесь сервісом автоматичного оформлення бібліографічних посилань

8780

«Grafiati» — це сервіс автоматичного оформлення бібліографічних посилань і створення списків використаних джерел.

Мета сервісу — дозволити користувачам — студентам, аспірантами, школярам, науковцям та іншим авторам — якісно оформлювати списки джерел до власних праць, не витрачаючи часу на дослідження нюансів кожного конкретного стилю цитування.

Сьогодні сервіс «Grafiati» надає можливість генерувати бібліографічні посилання та створювати списки використаної літератури за українськими та міжнародними стандартами в найновіших редакціях: ДСТУ 8302:2015, ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК), APA (7th ed.), MLA (8th ed.), Chicago (17th ed., notes and bibliography), Chicago (17th ed., author-date), Harvard. Створені матеріали доступні в особистому кабінеті користувача, де їх можна редагувати, коригувати, копіювати та експортувати.

Цитування за всіма згаданими стилями цілком пристосоване до конкретної мови й країни: генерування посилань відбувається за тією мовою яку користувач обере, тому можна автоматично оформити список посилань для подання своєї публікації до українського, англійського, французького, італійського, іспанського або польського журналу.

У межах розвитку та розширення списку своїх партнерів, сервіс Grafiati надає безоплатний доступ і Черкаському національному університету ім. Б. Хмельницького терміном до 30 квітня 2021 року!

Для використання сервісу необхідно пройти просту реєстрацію на даній «сторінці» обравши пункт «Реєтрація для студентів та працівників університетів-партнерів». Наступним кроком буде введення унікального коду chnu16393, який присвоєно Черкаському національному університету ім. Б. Хмельницького. Інстурукцію з використання ресурсу та інформаційний буклет надаємо у вигляді окремих документів: «буклет», «інструкція».

Перегляди: 227

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua