Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Цінне поповнення музею історії книги

photo 2021 03 04 14 07 52

Днями у нашій книгозбірні побував кандидат філософських наук, доцент, який нині перебуває на заслуженому відпочинку, Михайло Іванович Брикун.

Свого часу він очолював кафедру філософії Білоцерківського сільскогосподарського інститут (нині - аграрний універсистет) і за свої національно-патріотичні переконання піддавався репресіям з боку радянських владних струткур, був позбавлений можливості викладати у виші.

Віднедавна Михайло Іванович мешкає в Черкасах (родом він із села Кропивне на Золотоніщині). Він прибув до нашої бібліотеки не з пустими руками. У експозицію музею історії книги, який створюється у нашій книгозбірні, М. Брикун передав друкарську машинку 1960-х років, чорнильницю, кілька рукчок з перами, та добірку раритетної філософської літератури першої половини 20 століття.

Дирекція наукової біблітеки щиросердно вдячна ветеранові за щедрий дар. Запрошуємо всіх охочих долучитися до формування експозиції нашого музею.

Директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, доцент Г. М. Голиш

Перегляди: 249

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua