Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Подарунок творця слова

tom1

Днями фонди нашої книгозбірні поповнилися ще одним гарним виданням. Його нам подарував автор Василь Михайлович Костін – провідний фахівець інформаційно-обчислювального відділу нашого університету.

Василь Михайлович за освітою радіоінженер, він уже давно кохається в літературному слові й має хист його творця. До речі, свого часу він ще й закінчив музичне училище та має гарний ґолос.

«Зірковий пил» – так називається друга україномовна книга Василя Костіна (перша книга – «Стежина до зірок»). У романі автор оповідає про те, як простий сільський хлопчина, в ранньому дитинстві втратив батька, пізнав нужду і нестатки, загоряється мрією стать артистом. Виявивши настирливість, енергію та завдяки збігу обставин він вступає в одне з кращих музичних навчальних закладів столиці.

Автор зачіпає багато в чому загадкові проблеми здібностей, таланту, геніальності, деякі педагогічні аспекти. Студентські будні, шліфування людини, виховання почуттів, «…і торжество, і натхнення, і життя, і сльози, і любов…»

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вдячний Василю Михайловичу за такий дарунок, бажає йому міцного здоров’я, творчого натхнення, нових досягнень і щедрих ужинків.

Л. О. Макаренко

Перегляди: 276

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua