Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Подарунок творця слова

Днями фонди нашої книгозбірні поповнилися ще одним гарним виданням. Його нам подарував автор Василь Михайлович Костін – провідний фахівець інформаційно-обчислювального відділу нашого університету.

Василь Михайлович за освітою радіоінженер, він уже давно кохається в літературному слові й має хист його творця. До речі, свого часу він ще й закінчив музичне училище та має гарний ґолос.

«Зірковий пил» – так називається друга україномовна книга Василя Костіна (перша книга – «Стежина до зірок»). У романі автор оповідає про те, як простий сільський хлопчина, в ранньому дитинстві втратив батька, пізнав нужду і нестатки, загоряється мрією стать артистом. Виявивши настирливість, енергію та завдяки збігу обставин він вступає в одне з кращих музичних навчальних закладів столиці.

Автор зачіпає багато в чому загадкові проблеми здібностей, таланту, геніальності, деякі педагогічні аспекти. Студентські будні, шліфування людини, виховання почуттів, «…і торжество, і натхнення, і життя, і сльози, і любов…»

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вдячний Василю Михайловичу за такий дарунок, бажає йому міцного здоров’я, творчого натхнення, нових досягнень і щедрих ужинків.

Л. О. Макаренко