Шаблоны для Joomla 3 здесь

Партнерство з Українською бібліотечною асоціацією

Скарбничка досягнень наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького невпинно наповнюється новими здобутками. 2021 рік для нашого колективу ознаменувався яскравою подією, завдяки якій ми маємо чудову можливість фахово зростати з професійною командою однодумців: Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація та наукова бібліотека університету уклали угоду про офіційне партнерство.

Спільна діяльність ВГО Українська бібліотечна асоціація та наукової бібліотеки ім. М. Максимовича сприятиме формуванню позитивного іміджу книгозбірні, єдиного культурного, освітнього та інформаційного простору для професійного середовища, до якого долучилися більш ніж 50 тис. бібліотечних працівників з усієї країни та 40 тис. бібліотек.

Здійснення взаємного обміну інноваційним досвідом, участь у конференціях, семінарах, симпозіумах всеукраїнського та міжнародного рівнів сприятиме отриманню безперервної інформаційно-бібліотечної освіти для працівників нашої книгозбірні, організаційної і технічної допомоги, навчально-методичного забезпечення та розвитку міжкультурної комунікації.

Така взаємовигідна співпраця позитивно позначиться на удосконаленні діяльності наукової бібліотеки ім. М. Максимовича задля наших користувачів!

photo 2021 03 23 15 42 34