Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

ЧНУ підписав меморандум із «Greening of the planet»

8944 1

ЧНУ ім. Б. Хмельницького став партнером «Greening of the planet». Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння підписали перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко та співорганізаторка екопроєкту Наталія Щербініна.

Місія проєкту — відновити екосистему Черкас, Землі, об’єднати людей планети. Ціль проєкту — привернути увагу черкащан та об’єднати людей довкола глобальних ековикликів, відновити екосистему планети, формувати позитивний імідж України у світі.

Одне із ключових завдань проєкту «Greening of the Planet» полягає у проведенні масової акції «Мільйон дерев за один день у 100 країнах світу» 9 квітня 2021 року.

До проєкту «Greening of the planet» вже долучилися 103 країни. Серед співорганізаторів є дипломатичні установи України за кордоном (54), представники бізнесу (більш як 45), керівники видань та ЗМІ (13); представники української діаспори та громадських організацій (24), дипломати іноземних країн (34).

Серед ініціаторів: Ганна Крисюк — ініціатор проєкту, голова БФ «Озеленення України», засновниця та президент «Business Woman Club», генеральний директор Книги рекордів України, власниця міжнародного глянцю «Business Woman», Амбасадор миру та Міжнародної Амбасади Жінок Підприємиць; Сергій Гайдайчук — співініціатор проєкту, президент і засновник «CEO Club Ukraine», співзасновник «Young Business Club», член наглядової ради «Editor’s Club» та Національної ради реформ України.

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua