Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны Joomla здесь

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

ййййаця

 Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади, до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.
Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці у сучасному суспільстві.
Метою цього дня – привернути увагу світової громадськостi до масштабів проблеми, виявити на скільки створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню смертності на робочих місцях.
Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/200 встановлено національний День охорони праці. Він проводиться 28 квітня на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності України.
З цієї нагоди працівниками наукової бібліотеки ім. М. Максимовича було підготовлено тематичну книжкову виставку «Бережімо своє життя» у головному корпусі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

вайбер n

Перегляди: 222

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua