nachodki.ru интернет-магазин

До дня народження Террі Пратчетта

Сер Теренс Девід Джон «Террі» Пратчетт – один з найвідоміших британських письменників, який писав гумористичні твори у жанрі фентезі. Здобув світове визнання, створивши серію про Дискосвіт, що налічує понад 40 книг, зібраних у декілька циклів. Перший його роман із цієї серії побачив світ під назвою «The Colour of Magic» (англ. «Колір магії») 1983 року.

Народився майбутній письменник 28 квітня 1948 року у місті Біконсфілд, що у графстві Бакінгемшир, Англія. Своє перше оповідання («The Hades Business») на той момент 13-річний Пратчетт опублікував у шкільному журналі, через 2 роки його видали у журналі Science Fantasy. 1971 року було опубліковано перший роман Террі Пратчетта: «The Carpet People» (англ. – «Люди Килиму»). Але справжній початок письменницької кар’єри Террі та пов’язаний з нею успіх почався саме з виходом роману «Колір магії» 1983 року, що розповів читачам про світ, опертий на спини 4-х слонів, що стоять на панцирі велетенської черепахи, яка, своєю чергою, пливе безмежним простором.

The Great A'tuin

Творча робота "The Great A'tuin" автора Angevere на форумі DeviantArt

Від першого до сорок першого роману про Дискосвіт минуло 32 роки. Окрім романів, було також багато різних додаткових матеріалів. Характерною ознакою романів сера Террі є вміння влучно і з ліризмом передавати свої думки та ідеї. Сьогодні цьому всесвітньо відомому письменнику могло б виповнитися 73 роки. Креативна команда наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького пропонує ознайомитись зі Львівським видавництвом, яке з 2017 року опікується офіційним виданням романів Террі Пратчетта українською мовою. Пропонуємо до Вашої уваги офіційний сайт «Видавництва Старого Лева», на якому ви зможете знайти та замовити одну чи більше з 19 нині доступних книг автора у палітурці або в електронному форматі.