Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Статьи и обзоры nachodki.ru

Наші фонди збагатилися книгами гумору й сатири

Днями до нашої книгозбірні завітав гість із м. Городища – відомий газетяр, гуморист і сатирик Ю. С. Осипенко. Як творець слова, він прийшов до бібліотеки не з порожніми руками: подарував кілька своїх книг.

Уже за традицією – кілька слів про благодійника. Юрій Степанович народився 19 вересня 1954 р. в с. Нова Гребля Жашківського району, зростав в учительській родині. Закінчив філологічний факультет Черкаського державного педагогічного інституту (1976) та історичний факультет Чернігівського державного педінституту (1980). На журналістській роботі – з 1988 р.: завідував відділом Городищенської районної газети «Колгоспні лани», з 1999 р. – власний кореспондент обласної соціально-економічної газети «Нова Доба», з 2000 р. – редактор Городищенської районної газети «Вісник Городищини». У 2011 – 2013 рр. обіймав посаду головного редактора газети «Нова Доба». Член Національної спілки журналістів України з 1991 р.

Головні теми його газетних публікацій – проблеми громадсько-політичного життя краю, реформування української економіки, соціально-культурне будівництво на селі, відомі особистості Черкащини. Юрій Степанович є автором 4-х книг гумору й сатири і першим лауреатом літературної премії ім. Олега Чорногуза.

 

Подаровані книги

Наші фонди поповнилися його книгами гумору, сатири й публіцистики «Повитиця або мистецтво Rakum», «Українська дуля», «Любик» та «Чучаяма». Усі твори Ю. Осипенка надзвичайно влучно й дотепно віддзеркалюють українське сьогодення та недалеку минувшину, відзначаються щирістю й критичним поглядом на події й людей, сповнені оптимізмом і вірою в кращу прийдешність, мають виразну патріотичну налаштованість. Юрій Степанович подарував і книгу своєї дружини Ольги «Дивосвіт Семена Гулака-Артемовського», яка оповідає про нашого славетного краянина, одного із зачинателів української класичної музики, автора легендарної опери «Запорожець за Дунаєм».

 

Книга "Дивосвіт Семена Гулака-Артемовського"

 

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича вдячний Юрію Степановичу за щедрий книжковий дарунок. Книги Ю. Осипенка та його дружини чекають на своїх читачів у нашій книгозбірні!

Григорій Голиш

 

 

Перегляди: 995

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua