Шаблоны Joomla 3 тут

Курс сучасної української мови

Освітній Хаб міста Києва спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України презентували перший безкоштовний мультимедійний курс з української мови.

Курс «Сучасна українська мова» на базі платформи Освітнього Хабу дозволить вільно вивчати українську 24/7.

«Ідея створити такий курс народилася понад рік тому, цей процес не був легким, але завдяки спільній роботі Асоціації інноваційної та цифрової освіти, платформи dobro.ua від МБФ "Українська Біржа Благодійності", компанії «Vodafone Україна», Zagoriy Foundation та за інформаційного сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України нам вдалось успішно завершити задумане. Ми переконані, що спілкуватись українською стає модно!», – розповідає директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.
SCORM-курс складається з трьох модулів: «Мова та мовлення», «Правопис», «Ділова українська мова».

Тож запрошуємо безкоштовно пройти курс «Сучасна українська мова», який є вільному доступі за посиланням: https://eduhub.in.ua/courses/suchasna-ukrajinska-mova