Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

АКАДЕМІК-ПРАВНИК ВАСИЛЬ НОР ПОДАРУВАВ БІБЛІОТЕЦІ СВОЇ ПРАЦІ

Учора наша книгозбірня отримала посилку цінної наукової та навчальної літератури зі Львова. Її надіслав на наше прохання завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики Львівського національного університету ім. І. Франка, доктор юридичних наук, професор Василь Тимофійович Нор. Він є знаним в Україні та зарубіжжі дослідником проблем кримінально-процесуального права та судоустрою, автором близько 250 наукових праць (серед них – 11 монографій і 20 підручників і посібників) й віддав університетській освіті вже понад пів віку свого життя. Василь Тимофійович є академіком Національної академії правових наук України, головою її Західного регіонального наукового центру, заслуженим професором ЛНУ, старшим радником юстиції. Його унікальні заслуги в розвитку правничої науки й освіти поціновані званнями «Заслужений юрист України», «Почесний працівник прокуратури України», орденами «За заслуги» 2-го і 3-го ст. та ін.

Професор В. Нор подарував нашій бібліотеці свої монографії, присвячені використанню непрямих доказів у кримінальному судочинстві та реалізації засад змагальності під час розгляду справ, науково-практичний посібник «Використання криміналістичних знань у судовому розгляді кримінальних справ». На особливу увагу заслуговує фундаментальне видання, до якого увійшли вибрані праці цього видатного вченого; вони побачили світ від поч. 1970-х років до 2015 р. Серед подарунків – і «Українсько-англійський і англо-український словник правничої термінології», котрий містить близько 4 тис. українських термінів та 6 тис. перекладених відповідників. Його укладач – дружина нашого дарувальника, викладачка Національного університету «Львівська політехніка» Леся Василівна Мисик.

Щиросердно дякуючи Василеві Тимофійовичу за щедрий дарунок, запрошуємо викладачів та студентів з правничих спеціальностей до ознайомлення та систематичного використання надісланих зі Львова наукових та навчальних видань.

Григорій Голиш, директор НБ ім. М. Максимовича