Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

АКАДЕМІК-ПРАВНИК ВАСИЛЬ НОР ПОДАРУВАВ БІБЛІОТЕЦІ СВОЇ ПРАЦІ

IMG 20210603 161957 min

Учора наша книгозбірня отримала посилку цінної наукової та навчальної літератури зі Львова. Її надіслав на наше прохання завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики Львівського національного університету ім. І. Франка, доктор юридичних наук, професор Василь Тимофійович Нор. Він є знаним в Україні та зарубіжжі дослідником проблем кримінально-процесуального права та судоустрою, автором близько 250 наукових праць (серед них – 11 монографій і 20 підручників і посібників) й віддав університетській освіті вже понад пів віку свого життя. Василь Тимофійович є академіком Національної академії правових наук України, головою її Західного регіонального наукового центру, заслуженим професором ЛНУ, старшим радником юстиції. Його унікальні заслуги в розвитку правничої науки й освіти поціновані званнями «Заслужений юрист України», «Почесний працівник прокуратури України», орденами «За заслуги» 2-го і 3-го ст. та ін.

Професор В. Нор подарував нашій бібліотеці свої монографії, присвячені використанню непрямих доказів у кримінальному судочинстві та реалізації засад змагальності під час розгляду справ, науково-практичний посібник «Використання криміналістичних знань у судовому розгляді кримінальних справ». На особливу увагу заслуговує фундаментальне видання, до якого увійшли вибрані праці цього видатного вченого; вони побачили світ від поч. 1970-х років до 2015 р. Серед подарунків – і «Українсько-англійський і англо-український словник правничої термінології», котрий містить близько 4 тис. українських термінів та 6 тис. перекладених відповідників. Його укладач – дружина нашого дарувальника, викладачка Національного університету «Львівська політехніка» Леся Василівна Мисик.

Щиросердно дякуючи Василеві Тимофійовичу за щедрий дарунок, запрошуємо викладачів та студентів з правничих спеціальностей до ознайомлення та систематичного використання надісланих зі Львова наукових та навчальних видань.

Григорій Голиш, директор НБ ім. М. Максимовича

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua