Шаблоны для Joomla 3 здесь

Добра традиція – дарувати книги

Приємним сюрпризом для університетської бібліотеки стали книги, подаровані нашим земляком Чорнобаєм Петром Дмитровичем.
      Петро Дмитрович – цікава, творча й талановита особистість, психолог-практик, автор численних винаходів. Ще з студентських років, під час навчання на психологічному факультеті Ярославського державного університету, наш краянин зацікавився вітчизняною інтелектуальною технологією ТРІЗ (теорія розв’язку винахідницьких задач). З того часу Петро Дмитрович є популяризатором не лише ТРІЗ, а й трізовського стилю мислення. Та й власне життя автора є прикладом того, що потенціал людини не має меж, потрібно лише знайти «золотий ключик» свої х можливостей.
        Під час трудової діяльності у Петра Дмитровича зібралось багато цікавих, оригінальних рішень різних життєвих ситуацій частину з яких він і описує у подарованій книзі «С ТРИЗом по жизни. Записки психолога практика».
       Колектив наукової бібліотеки щиро дякує автору за подаровані книги і бажає йому подальших творчих успіхів.