Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Науковий журнал «Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика»

Журнал «Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика» є рецензованим міжнародним виданням, що підтримує політику відкритого доступу до наукових публікацій.

Журнал пропонує своїм читачам теоретичні та емпіричні роботи, які становлять інтерес для широкого загалу інтелектуалів, а не тільки для вузького кола науковців. 

Видання розраховано на фахівців у галузях філології, соціальних комунікацій, філософії, культурології, психології, соціології, історії та інших соціогуманітарних дисциплін, а також науковців вищих навчальних закладів. Окремі випуски присвячені ювілейним датам в лінгвістиці. Тематика корелює з актуальною проблематикою мовних комісій Міжнародного комітету славістів.

Тематика: висвітлення теоретичної та прикладної аспектології сучасної лінгвістики.

Проблематика: актуальні проблеми розвитку лінгвістики та мовної комунікації. У Збірнику презентуються результати досліджень з таких лінгвістичних галузей: історії та стилістики, теорії та філософії мови, медіалінгвістики, лінгвістичної експертизи та юрислінгвістики, сугестивної та психолінгвістики, бізнесової та політичної лінгвістики та ін. сучасних напрямів лінгвістики.

Головний редактор:  Л.І. Шевченко

Ознайомитись!

Перегляди: 245

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua