Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННИХ РЕСУРСІВ BENTHAM SCIENCE

0e1fe58

   З 1 вересня до 31 грудня цього року заклади вищої освіти та наукові установи використовуватимуть безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.

Така можливість відкривається для вітчизняних науковців завдяки домовленості між Міністерством освіти і науки України та видавництвом Bentham Science. 

   Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних, зокрема 40 журналів Bentham Science мають імпакт-фактор у щорічному звіті Journal Citation Report.

     Bentham Science застосовує процедуру «open review» одинарного «сліпого» рецензування для подання усіх рукописів, за винятком обраного числа патентних журналів, щодо яких застосовується подвійне «сліпе» рецензування. Усі представлені рукописи піддаються експертній оцінці в рамках консультацій з членами редакційної колегії журналу та незалежними зовнішніми рецензентами, інформація про що представлена в Publons.

     Bentham Science, спеціалізується і на виданні книг (опубліковано понад 800 найменувань), кількість яких постійно зростає.

Докладніше про електронні ресурси – за такими покликаннями:

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/zakladi-vishoyi-osviti-ta-naukovi-ustanovi-otrimali-bezkoshtovnij-dostup-do-elektronnih-resursiv-bentham-science

Перегляди: 192

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua