Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны Joomla здесь

Поїздка в «Зерноленд»

Своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек – книгозбірня університету цьогоріч відзначила у колоритному й цікавому туристичному куточку Чигиринщини – просвітницько-розважальному комплексі «Зерноленд». Ідеєю цієї поїздки колектив наукової бібліотеки поділився з Головою первинної профспілкової організації Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Погрібним Ігорем Івановичем, який допоміг втілити в життя давню мрію бібліотекарів.

Новий Презентація Microsoft PowerPoint

Нов2Point

33тація Microsoft PowerPoint

4icrosoft PowerPoint