Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны Joomla здесь

Подарунок від видавництва "Дім Химер"

bookskhm

Нещодавно наша книгозбірня отримала чудовий книжковий дарунок від вінницького видавництва «Дім Химер». Поповнилися фонди книжковими новинками від таких українських авторів, як Поліна Кулакова, Ксенія Циганчук, Маргарита Сурженко, Євген Лір.

«Дім Химер» подарував нашій книгозбірні книги, жанри яких є найпопулярнішими серед студентської молоді на абонементі художньої літератури, тож цей дарунок надзвичайно актуальний для нашої книгозбірні.

Головну героїню «фантазійно-ілюзорного» роману «Дівчина, яка шукала свою сукню» Маргарити Сурженко звати Лора. Вона - найщасливіша дівчина на світі. Щодня вона відчуває запах океану на тропічних островах, проходжається червоною доріжкою у товаристві голлівудських акторів, вбрана в дизайнерську сукню з діамантами… Дарма, що це лише ілюзії, витворені її неймовірною уявою, насправді ж діаманти - звичайні камінці, які вона назбирала біля Дніпра, сукня - шматок старої штори, а красень-коханий - вигаданий після перегляду фільму з Бредлі Купером. Бо ж у реальному житті Лора живе самотою у пошарпаній однокімнатці, працює у фастфуді та щомісяця робить паперові літачки з несплачених рахунків за комунальні послуги й запускає їх зі свого вікна на вулицю.

Що ж станеться, якщо дівчину раптом «вилікують» від ілюзій, і вона опиниться сам-на-сам зі своїм справжнім життям?

Події психологічного трилеру Поліни Кулакової «Усі їхні демони» відбуваються в одній із квартир сірої «хрущовки», де живе, здавалося б, звичайна сім’я. Проте за зачиненими дверима того дому відбуваються тривожні події, що їх байдужі сусіди воліють не помічати. Жінка, котра потерпає від домашнього насилля; хлопець-підліток, який шукає розуміння й підтримку на вулиці; самотня дев’ятирічна дівчинка, що вчиться жити з «демонами» своїх батьків…

«Усі їхні демони» - вибуховий соціальний трилер про дітей, позбавлених дитинства, алкоголізм, байдужість… та криваві вбивства у маленькому містечку.

Хассара - це слово звучить наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій - чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився із дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Камяна Вежа натиск Великого Ніщо?

Усі відповіді - в серці Степового бога в романі Євгена Ліра.

 

Кажуть, чарівні казки - то не просто вигадки народів світу, а відгомін реальних подій, які відбувалися у дохристиянські часи. Зокрема й моторошних обрядів ініціації, що їх проходила тодішня молодь у хатинах-домовинах посеред дрімучого лісу…

Наші дні. Дві дівчини та троє хлопців вирушають на відпочинок за місто. Проте їхні плани летять шкереберть, щойно друзі опиняються на роздоріжжі біля поламаної автівки й у пошуках допомоги прибиваються до старого занедбаного хутора. І давня казка оживає, змушуючи кожного згадати свій найпотаємніший страх.

Що ж приховує колективне несвідоме наших предків упродовж тисячоліть, і які жахи насправді закодовані у знайомих нам із дитинства народних казках? Про це дізнаємось із книжки «По той бік пам’яті» Ксенії Циганчук.

Якщо тебе, любий читачу, зацікавила якась із згаданих вище книг, чекаємо тебе на абонементі художньої літератури.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича висловлює щиросердну вдячність видавництву «Дім Химер» за допомогу та підтримку. Цінуємо ваш внесок у розвиток нашої книгозбірні та сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю.

Завідувачка сектору книгозберігання та абонементу художньої літератури Ю. А. Кажукало

Перегляди: 375

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua