Волонтерство – це поклик душі
Високодуховні ідеали підтримки і взаємодопомоги, душевні поклики щедрості колективу наукової бібліотеки ім. М. Максимовича є прикладом дивовижної самоорганізації і важливої громадянської діяльності. Університетська книгозбірня вже давно співпрацює і завжди активно долучається до благодійних проєктів, ініційованих відомим волонтером, керівником штабу ГО «Автомайдан – Черкаси», БО «БФ Воїни АТО Черкащини» та засновником патріотичного музею АТО Олексієм Вікторовичем Святенком.
Напередодні Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України працівники наукової бібліотеки здійснили особистий внесок задля підтримки обороноздатності української армії і зібрали значну суму коштів, спрямованих на виготовлення пічок, які зігріватимуть мужніх бійців на східних рубежах нашої країни. Окрім цього, бібліотекарі зібрали для наших хлопців цікаву художню літературу, різні смаколики: солодощі, цукор, чай, консервацію, крупи та набори вітамінів з обов’язковою часточкою тепла, турботи і вдячності українським військовослужбовцям.
Ми хочемо жити в успішній країні. А країну визначають люди. Коли кожен небайдуже ставиться до свого оточення і вирішує проблеми, які турбують, країна розвивається. Наукова бібліотеки ім. М. Максимовича є надійною опорою в народному волонтерському тилу. Зібрані нами теплі речі, дитячий одяг, взуття, розвиваючі іграшки для малят стануть значною підтримкою для малозабезпечених категорій міста й області.
Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиро дякує своїм друзям-волонтерам за важливу, хоч і дуже нелегку працю, сміливість і палкі серця, якими Ви зігріваєте душі інших. З Міжнародним днем волонтера і Днем Збройних Сил України Вас, дорогі друзі!
З повагою і вдячністю від імені колективу НБ ім. М. Максимовича – Вікторія Пономаренко
Перегляди: 299