Подяка від волонтерів

за патріотизм і активну громадську позицію, значний особистий внесок, тривалу та безкорисливу благодійну допомогу у забезпеченні військовослужбовців Збройних Сил України – учасників Операції об’єднаних сил на Сході України, підтримку малозабезпечених категорій населення та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Працівники університетської книгозбірні приємно вражені за слова вдячності від волонтерів і військовослужбовців Збройних Сил України. Впевнені подальша спільна праця є запорукою до перемоги і процвітання України.
Разом ми переможемо!

photo 2021 12 10 15 15 37