Повторний вебінар від Clarivate!!!

clarivate logo for press release Logo копияШановні науковці!

20 січня 2022 о 16:15 року ви маєте можливість повторно долучитися до участі у роботі вебінару за темою «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites».
Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет. Нагадуємо, перша трансляція вебінару відбувалася 13 січня 2022 року, але у зв’язку з обмеженими можливостями платформи WEBEX частина учасників не змогла підключитися до вебінару.
   Запрошуємо вас і колег на вебінари по роботі з бібліографією EndNote та базою Web of Science. Всі заходи українською, безкоштовні, тривалість кожного - одна година, проходять у Webex. Необхідна нова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3I0F4Cm Реєстрацію на всі вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету.

Нагадуємо: дана програма не працює з операційними системами ХР і чутлива до версії браузера.