Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

11 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день жінок і дівчат у науці!

11 лютого світова цивілізована спільнота відзначає Міжнародний день жінок і дівчат у науці (International Day of Women and Girls in Science). Це свято запроваджене 22 грудня 2015 р. відповідною резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Із цієї нагоди колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вітає прекрасну половину університетської науки: професорок, доценток, наукових співробітниць, пошукачок, магістранток, студенток. Плідного вам ужинку на дослідницькій ниві, суспільного визнання, мирного неба, міцного здоровя й безмежного особистого щастя! Нехай здійснюються ваші найамбітніші задуми й проєкти!

Директор НБ ім. М. Максимовича Г. М. Голиш