Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Державне свято – День єднання

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято – День єднання. Це свято переслідує важливу мету: показати всьому світу, що українці – єдиний народ, який любить свою Батьківщину, і всі до єдиного готові захищати рідну землю. День єднання має консолідувати націю і засвідчити зміцнення стійкості українців перед викликами гібридних загроз та інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. У цей день має звучати Гімн України, повсюдно майоріти синьо-жовті прапори.

Працівники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича теж долучилися до відзначення цього свята, одягнувши вишиванки та прикріпивши синьо-жовті стрічки на одяг. У електронному читальному залі розгорнуто викладку літератури, яка присвячена національній єдності українців, консолідації українського суспільства, утвердженню української ідентичності у глобальному світі.

photo 2022 02 16 16 54 06

З повагою, колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича