Интернет-магазин nachodki.ru

Подвиг Героїв Небесної Сотні не згасне у віках

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу та увічнення пам’яті 104 протестувальників, борців за волю України, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 рр.). Відзначення цього дня переслідує важливу мету: увічнення великої людської, громадянської і національної самовідданості, сили духу і стійкості полеглих Героїв Небесної Сотні.

Щороку 20 лютого тисячі людей приходять на Майдан Незалежності у Києві, аби вшанувати Героїв, які загинули, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Герої не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України! Ми відповідальні перед ними за долю і майбутнє нашої країни!

Вічна пам’ять і слава Героям!

У електронному читальному залі наукової бібліотеки ім. М. Максимовича розгорнуто викладку літератури, присвячену Героям Небесної Сотні. Просимо шановних читачів відвідати бібліотеку та переглянути книги!

Відділ обслуговування наукової бібліотеки
ім. М. Максимовича