Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Интернет-магазин nachodki.ru

Подвиг Героїв Небесної Сотні не згасне у віках

 Без названия 1 Без названия

 

     

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу та увічнення пам’яті 104 протестувальників, борців за волю України, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 рр.). Відзначення цього дня переслідує важливу мету: увічнення великої людської, громадянської і національної самовідданості, сили духу і стійкості полеглих Героїв Небесної Сотні.

Щороку 20 лютого тисячі людей приходять на Майдан Незалежності у Києві, аби вшанувати Героїв, які загинули, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Герої не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України! Ми відповідальні перед ними за долю і майбутнє нашої країни!

Вічна пам’ять і слава Героям!

1

     У електронному читальному залі наукової бібліотеки ім. М. Максимовича розгорнуто викладку літератури, присвячену Героям Небесної Сотні. Просимо шановних читачів відвідати бібліотеку та переглянути книги!

Відділ обслуговування наукової бібліотеки
ім. М. Максимовича

Перегляди: 193

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua