Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

УВАГА!!! Cемінар з трансляцією «Профіль установи у Web of Science» від компанії Clarivate

Шановні науковці! Запрошуємо вас 22 лютого 2022 р. о 11:00 взяти участь у семінарі на тему «Профіль установи у Web of Science».

Тези: В публікаціях автори наводять інформацію щодо місця виконання роботи. Ці дані, у складі інших метаданих, індексуються у Web of Science Core Collection. Аналіз публікаційної діяльності установи: розподіл статей по виданням, цитувань, співпраці дозволяє корегувати наукову діяльність та є важливим і для установи і для керівних органів. Під час вебінару розглядатимуться складнощі, що можуть виникати при здійсненні аналізу публікаційної діяльності установи, причин їх виникнення, наслідки та шляхи їх запобігання. Як створити, корегувати, підтримувати в актуальному стані профіль установи Web of Science (organization-enhanced)? Які показники можна розрахувати та як їх використовувати для побудови стратегії розвитку установи? Наостанок будуть озвучені відповіді на питання учасників вебінару, сформульовані в реєстраційних анкетах.

Доповідач: Тихонкова Ірина, к.б.н, консультант з регіональних рішень Clarivate Analytics.

Місце проведення: Державна науково-технічна бібліотека України, вул. Антоновича, 180.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/pkGmQ36UFfMbRqPH7. Якщо плануєте відвідати бібліотеку, обов’язково оберіть відповідний пункт.

Всі зареєстровані учасники вебінару отримають матеріали семінару. Сертифікати не передбачено.

Семінар буде транслюватися на сторінці YouTube.