Шаблоны для Joomla 3 здесь

ЩЕДРІ ДАРИ ВІД ІСТОРИКІВ

18 травня, в Міжнародний день музеїв до наукової бібліотеки ім. М. Максимовича завітали директорка ННІ міжнародних відносин, історії і філософії професорка Наталія Земзюліна, а також викладачі кафедри історії України. Вони із великим зацікавленням оглянули експозицію музею історії університетської книги та залишили відгук у книзі для почесних відвідувачів.
Гості прийшли до університетської книгозбірні не з пустими руками Завідувач кафедри професор Віталій Масненко передав до фондів бібліотеки 23 книжкові видання, зокрема, кілька наукових часописів та збірників, монографії відомих істориків І. Гирича, М. Глушка, Л. Лазурко, Ю. Присяжнюка та ін. Почесне місце у фондах книгозбірні займе й фундаментальне видання у двох книгах «М. Грушевський: студії й джерела», а також «Листування М. Грушевського».
А директорка музею історії університету, професорка кафедри історії України Лариса Синявська передала бібліотеці аж 113 (!) книг, які раніше зберігалися в названому музейному осередку. Переважна більшість із них – це навчальні посібники та монографії викладачів нашого університету. Є й кілька книжкових раритетів, які побачили світ у 40-х – 50-х роках минулого століття.

DSC 2858
Колектив наукової бібліотеки уклінно вдячний нашим благодійникам за щедрі дари й ні з чим не зрівнянне відчуття свята в ці непрості часи двобою із ворогом. А наших шановних користувачів запрошуємо до ознайомлення із цим цінним поповненням наших фондів.

Григорій Голиш, директор
наукової бібліотеки ім. М. Максимовича