nachodki.ru интернет-магазин

Підписано договір про співпрацю

Днями у нашій книгозбірні побувала група працівників обласної бібліотеки для юнацтва ім. Василя Симоненка на чолі з виконувачем обовязки директора цієї установи Федором Пилипенком. Гості ознайомилися з експозицією музею історії університетської книги та поспілкувалися зі своїми колегами НБ ім. Михайла Максимовича.

IMG 6167 min       IMG 6198 min

А головною подією цієї зустрічі стало підписання договору про співробітництво і взаємопідтримку між цими бібліотеками. Цей документ скріпили своїми підписами очільники книгозбірень й він передбачає різноманітні форми співпраці між знаними в краї інформаційно-просвітницькими центрами.

IMG 20220830 151510 min

Також на цій зустрічі було презентовано нове видання наукової бібліотеки ім. М. Максимовича «Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького на шпальтах провідних газет Черкащини (1992 – 2020 рр.): матеріали прес-моніторингу».