Интернет-магазин nachodki.ru

Нові матеріали вільного доступу

Бібліотека Лінди Холл

Бібліотека Лінди Холл – незалежна бібліотека, заснована в 1946 р. у місті Канзас-Сіті (США, штат Міссурі). Бібліотека має дві основні колекції: колекцію історії науки та загальну колекцію.

Усі матеріали бібліотеки є суспільним надбанням, а тому є доступними через онлайн-каталог. Варто зазначити, що не всі матеріали у каталозі мають цифрову копію, через що не всі з них можуть бути завантажені. Детальніше щодо алгоритму дії для отримання доступу:

1. Перейдіть за наступним Посиланням;
  2. За допомогою поля пошуку знайдіть необхідний вам матеріал;
  3. Оцифровані матеріали, доступні для завантаження чи ознайомлення онлайн, позначені підписом «Online copy available». Для зручності у пошуку можна виставити фільтр, завдяки якому будуть виводитись лише оцифровані матеріали.
  4. Зазначимо, що деякі з таких матеріалів доступні лише зареєстрованим користувачам, у такому разі треба буде зареєструватись на сайті бібліотеки і тільки тоді буде надано доступ до ознайомлення.

Інструмент MyResearch

Значна частина результатів досліджень наших наукових партнерів доступна і увудкритому доступі. Для більшої зручності пошуку матеріалов такого типу, існують різні інструменти, як от MyResearch. Користуватись ним доволі просто:

1. Зайти на головну сторінку MyResearch;
  2. Увести в поле пошуку запит, що вас цікавить;
  3. В якості результату пошуку вам будуть виведені матеріали вілььного доступу за вашим запитом: книги, журнали, статті тощо.