Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Интернет-магазин nachodki.ru

Нові матеріали вільного доступу

Нещодавно для нашого університету було відкрито нові матеріали від міжнародних партнерів! Пропонуємо ознайомитись із ними далі!

960x0

Бібліотека Лінди Холл

Бібліотека Лінди Холл – незалежна бібліотека, заснована в 1946 р. у місті Канзас-Сіті (США, штат Міссурі). Бібліотека має дві основні колекції: колекцію історії науки та загальну колекцію.

Усі матеріали бібліотеки є суспільним надбанням, а тому є доступними через онлайн-каталог. Варто зазначити, що не всі матеріали у каталозі мають цифрову копію, через що не всі з них можуть бути завантажені. Детальніше щодо алгоритму дії для отримання доступу:

  1. Перейдіть за наступним Посиланням;
  2. За допомогою поля пошуку знайдіть необхідний вам матеріал;
  3. Оцифровані матеріали, доступні для завантаження чи ознайомлення онлайн, позначені підписом «Online copy available». Для зручності у пошуку можна виставити фільтр, завдяки якому будуть виводитись лише оцифровані матеріали.
  4. Зазначимо, що деякі з таких матеріалів доступні лише зареєстрованим користувачам, у такому разі треба буде зареєструватись на сайті бібліотеки і тільки тоді буде надано доступ до ознайомлення.

Інструмент MyResearch

 Значна частина результатів досліджень наших наукових партнерів доступна і увудкритому доступі. Для більшої зручності пошуку матеріалов такого типу, існують різні інструменти, як от MyResearch. Користуватись ним доволі просто:

  1. Зайти на головну сторінку MyResearch;
  2. Увести в поле пошуку запит, що вас цікавить;
  3. В якості результату пошуку вам будуть виведені матеріали вілььного доступу за вашим запитом: книги, журнали, статті тощо.
Перегляди: 52

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua