Бесплатные шаблоны Joomla

Нові книжкові дарунки

Цими днями з особистої бібліотеки відомого черкаського художника Володимира Костогриза (світла йому пам’ять) наша книгозбірня отримала в дарунок цінну мистецтвознавчу та деяку іншу літературу. Ці книжкові дари передала його дружина В. Я. Хомик. Серед подарованого – досить цінні видання, зокрема: одна з визначних пам’яток української  історіографії «Хроніка» визначного культурного діяча України XVII ст. Ф. Софоновича; фундаментальна книга Якима Запаска «Мистецька спадщина Івана Федорова»,альбом «Георгій Нарбут», книга «Черкащина: історія, сучасність, люди» (до 50-ти річчя утворення Черкаської області). Окрім переліченого ми отримали також двотомник творів Григорія Сковороди та багато іншої літератури українською та іноземною мовами.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича висловлює щиросердну вдячність Володимирі Ярославівні за цей вияв благочинності.

Подаровані видання стануть цінним поповненням фондів нашої бібліотеки. Тож просимо наших шановних користувачів до ознайомлення з ними.