Шаблоны Joomla здесь

Вітаємо з нагородою

Із цієї нагоди в обласній філармонії влаштували вітальний концерт. Зі сцени митців та дотичних до мистецтва людей вітали представники міської та обласної влади. Винуватців свята відзначили державними нагородами (ювілейною медаллю «25 років Незалежності України»), почесними грамотами та подяками.
Отримав таку почесну нагороду і член Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Почесний краєзнавець України, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Григорій Михайлович Голиш за вагомий внесок у відродження та розвиток української національної культури й мистецтва, високу професійну майстерність, активну просвітницьку діяльність.

Презентация 2

Презентация

Вітаємо Григорія Михайловича з отриманням заслуженої нагороди! Ви з тих людей, які присвятили себе благородній справі — відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Бажаємо Вам бути творчим, активним ще на довгі роки! Нехай ваша фантазія буде безмежною, робота приємною, а результат позитивним! Здоров'я, щастя та удачі!