Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

50-річчя Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України

Цими днями минає 50 літ від створення Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України. Ця творча структура репрезентована відомими майстрами слова Шевченкового краю. У їхньому числі – лауреат літературної премії імені Т. Шевченка Василь Захарченко, заслужені діячі мистецтв Микола Негода і Сергій Носань, лауреат премії імені Г. Сковороди Григорій Білоус, відомі поетеси Людмила Тараненко, Наталка Віргуш, Валентина Коваленко, Валентина Кузьменко, талановиті прозаїки Станіслав Стеценко і Світлана Веренич, дитяча письменниця Майя Фролова, гуморист Костянтин Світличний, поет і перекладач Валерій Кикоть, літературознавці Володимир Поліщук і Василь Пахаренко та багато інших.

З цієї нагоди у вестибюлі головного корпусу університету 22-го листопада 2022 року о 10:00  буде розгорнута тематична книжкова виставка.

photo 2022 11 18 14 12 19

Запрошуємо до перегляду цієї виставки! Буде цікаво!