Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Книжкові дарунки від родини М. Євтушевського

Днями у науковій бібліотеці відбулася помітна подія – директор навчально-наукового інституту природничих та аграрних наук, доцент М.Н. Гаврилюк передав до книжкових фондів понад 200 примірників наукової та навчальної літератури. Її подарувала родина відомого зоолога М.Н. Євтушевського (1942–2017 рр.). Микола Никифорович - доктор біологічних наук, який займався вивченням екології мисливських звірів лісостепової частини України. Свого часу навчався в аспірантурі Черкаського педінституту під керівництвом професора С.Л. Самарського. Протягом життя М.Н. Євтушевський зібрав чималу книжкову колекцію, яка нині поповнить фонди нашої книгозбірні. Вона може бути корисною для викладачів та студентів, які вивчають і досліджують проблеми зоології й екології.

Щиро дякуємо родині Миколи Никифоровича та Максиму Никандровичу за вагоме поповнення наших книжкових фондів.

А більш детальну інформацію про життя та наукову діяльність М.Н. Євтушевського можна почерпнути з публікації, яка розміщена за посиланням в публікації: http://terioshkola.org.ua/.../nt1432-evtushevsky-by...