Відзначаємо День Національної гвардії України

Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до складу Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону. Національна гвардія України бере участь відповідно до закону у взаємодії зі Збройними Силами України та іншими складовими Сил оборони та безпеки у відсічі збройній агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення воєнних (бойових) дій, а також у виконанні завдань територіальної оборони. Військовослужбовці Національної гвардії вірно служать українському народу і з честю виконують усі покладені на них обов’язки. Починаючи з 24 лютого 2022 року підрозділи перебуваютьу повній бойовій готовності до будь-яких дій ворога. Воїни готові зробити все, щоб захистити нашу землю від ворога. Цього дня привітаймо знайомих військовослужбовців Національної гвардії України. Після чисельних спроб підступного ворога залишити країну без світла, у нього вкотре нічого не вийшло. Ми, як і раніше, стійкі і витримаємо всі випробування заради нашої свободи.

З Днем Національної гвардії України!

Слава Україні!

Перемоги й миру нашій землі!