Гість нашої книгозбірні

Днями (23 березня) наукова бібліотека імені Михайла Максимовича приймала поважного гостя – відомого українського політика й громадського діяча Івана Олександровича Зайця. Нагадаємо, що він поруч із іншими державотворцями знаходився біля першоджерел незалежної України, 5 разів обирався депутатом Верховної Ради (1991 – 2007 рр.), а 2000 – 2001 рр. обіймав посаду міністра екології та природних ресурсів в уряді В. А. Ющенка. Унікальні заслуги Івана Олександровича в розбудові нашої держави відзначені орденом «За заслуги» всіх трьох ступенів та Ярослава Мудрого V ст.

Столичний гість ознайомився з експозицією музею історії університетської книги та зробив відповідний запис у Книзі відгуків. Зацікавленість у Івана Зайця викликала й скульптурна композиція «Норд-Вест», яка була нещодавно відкрита біля приміщення книгозбірні. До Державного архіву Черкаської області політик передав свої рукописні спогади на майже 100 аркушах.

А по тому відбулася зустріч Івана Олександровича із ректором університету О. В. Черевком. Олександр Володимирович запропонував І. Зайцю принагідно провести студентам університету кілька лекцій з політології.

Григорій Голиш