Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Нові цінні придбання бібліотеки: дарунки від професора Валентина Лазуренка

Днями наша книгозбірня отримала в дар від доктора історичних наук, професора, проректора Черкаського державного технологічного університету, заслуженого працівника освіти України Лазуренка Валентина Миколайовича, два цінних видання: Хроніки війни із щоденника доктора політичних наук, президента Академії політико-правових наук України Петра Мироненка та фундаментальний нарис Катерини Шумейко про село Папужинці, що на Тальнівщині.

У своїй книзі “Спогади про майбутнє. Хроніки війни із щоденника політолога (24.02.2022-24.08.2022)”, Петро Мироненко, спираючись на особистий досвід і знання, здобуті протягом двадцяти п’яти років проживання на росії серед російського населення, подає нередаговані хроніки подій для розуміння ментальності російського населення та форми державного правління держави-агресора росії, яка розв’язала Третю світову війну на території України та вчиняє геноцид Українського Народу, без чого неможливо зрозуміти наміри ворога.

Книга Катерини Шумейко Немає милішого краю ніж той, де судилось зрости. Папужинці й папужани: історія й сьогодення”, рецензентом якої є Валентин Лазуренко, розповідає про одне з найдавніших та наймальовничіших сіл Черкащини – Папужинці, уродженкою якого і є  сама авторка. Про його історію та сьогодення, легенди й бувальщини, про долі людей, які тут народилися, живуть нині, а також про тих, хто назавжди залишив яскравий слід на його небосхилі. Розповідь проілюстрована великою кількістю світлин, карт, зібраних авторкою в архівах, численних історичних виданнях, приватних зібраннях людей, небайдужих до історії свого села та роду.

Колектив наукової бібліотеки висловлює щиру вдячність за подаровані видання, які стануть цінною складовою нашого фонду і обовязково знайдуть свого читача.