Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

День вишиванки у бібліотеці

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата, третій четвер травня, обрана з наміром підкреслити, що святкування припадає на будній день, і що вишиванка – органічна складова повсякденної культури українців.

Особливе значення День вишиванки має саме 2023 року – тоді, коли Росія продовжує повномасштабну війну проти України. Одягнена вишиванка 18 травня є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.