Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны Joomla здесь

25 травня - День філолога

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі. Ця велика галузь знань, дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію та сутність особливої духовної культури даного суспільства.

Любов до слова, а саме такий сенс в перекладі з давньо-грецької означає поняття філологія, стало хорошим фундаментом для багатьох випускників та викладачів філологічних факультетів. Саме випускники цих факультетів є одними з найбільших щірих поціновувачів духовної культури і літературної творчості у всьому світі.

Шановні колеги-філологи, із професійним святом вас! Нехай ваша праця в царині рідного слова і ваші зусилля відкривають для нашої України нові горизонти, служать зразковим прикладом глибоких пізнань для нинішніх і майбутніх поколінь, збагачують нашу духовність і надають особливої яскравості нашій національній ідентичності!

У ННІ української філології та соціальних комунікацій відбувся відкритий перегляд літератури з філологічних дисциплін, на якому всі охочі ознайомилися з філологічними новинками нашої книгозбірні.

photo 2023 05 25 10 54 38

Перегляди: 176

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua